Dabas enerģija organismam

Dabas enerģija organismam

Iegūsti iekšēju mieru un atgūsti enerģiju ar ho-fi® veselības dzērienu!

Efektīvai imūnsistēmas stiprināšanai lieto vitamīnu dzērienu ho-fi® ar dabīgo Na+ hlorofīna ekstraktu, kas radīts no Latvijā augošām egļu skujām un atgūsti enerģiju!
Samazinoties hemoglobīna līmenim asinīs, nereti nākas izjust pazīmes, kas liecina par dzelzs trūkumu organismā – noguruma sajūtu, enerģijas trūkumu un nemieru. Izmantojot augu valsts produktos esošās bioloģiskās aktīvās vielas, iespējams novērst dzelzs trūkumu cilvēka organismā, uzlabojot labsajūtu.

  Veicot zinātniskus pētījumus, pierādīts, ka augu dzīvajās daļās esošais nātrija hlorofilīns ir līdzīgs asins hēmai, kas spēj ātri normalizēt hemoglobīna saturu asinīs, atjaunojot spēka rezerves un uzlabojot labsajūtu. Izmantojot augu valsts produktus, iespējams novērst atsevišķu savienojumu deficītu, nodrošinot cilvēka organisma pilnvērtīgu funkcionēšanu. Ar Latvijā pieejamām bioloģiski aktīvajām vielām, kas iegūtas no egļu skujām, ho-fi® egles skuju nātrija hlorofilīns palīdzēs jums atjauno līdzsvaru starp iekšējo enerģiju un fiziskajām spējām.

Egļu skuju ekstrakts ķermeņa harmonijas atjaunošanai

Lietojot no dabīgām izejvielām izgatavoto ho-fi®, atgūsiet dzīvesprieka sajūtu un emocionālo stabilitāti, kas nepieciešama ikvienam, lai justos komfortabli dodoties ikdienas gaitās. Regulāri lietojot Na + hlorofilīna egļu skuju ekstraktu, tas palīdzēs ķermeni uzturēt tonusā, saglabājot miera sajūtu arī stresa situācijās.
Ho-fi® ļauj saglabāt prāta asumu mācību procesā, darbā, kā arī ikvienā ikdienas situācijā. Dabīgais Na + hlorofilīna egļu skuju ekstrakts ir vienīgais veselības uzlabošanai domātais produkts pasaulē, kas palīdz atraisīt cilvēka dabiskos aizsargmehānismu – saglabāt līdzsvaru un spēju adaptēties dažādām stresa un spriedzes situācijām. Lai uzlabotu iekšējo labsajūtu, Na + hlorofilīna egļu skuju ekstrakts ieteicams cilvēkiem, kas ikdienā veic monotonu darbu, atrodas stresa apstākļos, strādā ar ķimikālijām, kā arī cilvēkiem cienījamā vecumā.

Dabīgs produkts imunitātes stiprināšanai

Līdz ar emocionālā labsajūtu, kas rodas lietojot ho-fi® nātrija hlorofilīnu, tas veicina attīrošo orgānu darbību, nodrošina visa organisma un katras šūnas dzīvotspēju, uzlabo fizisko potenciālu, kā arī ir spēcīgs antioksidants, kas stiprina imunitāti. 

Līdz ar emocionālā labsajūtu, kas rodas lietojot ho-fi® nātrija hlorofilīnu, tas veicina attīrošo orgānu darbību, nodrošina visa organisma un katras šūnas dzīvotspēju, uzlabo fizisko potenciālu, kā arī ir spēcīgs antioksidants, kas stiprina imunitāti.

Cilvēka organisms ikdienā tiek pakļauts brīvajiem radikāļiem jeb kaitīgiem elementiem, kas ir mums apkārt – pārtikā, gaisā vai tiek uzņemti caur ādu. Visbiežāk ķermenis zaudē enerģiju, saskaroties ar vides piesārņojumu, fiziskas pārpūles, paaugstināta stresa ietekmē.

āpat nogurumu rada smēķēšana, alkohola lietošana un neveselīgs uzturs, kas bojā šūnu aizsargapvalku un paātrina novecošanos. Ņemot vērā, ka no kaitīgajām vielām apkārtējā vidē nav iespējams pilnīgi izvairīties, būtiski ir stiprināt organismu savlaicīgi. Nodrošinot ķermenim pietiekamu antioksidantu daudzumu, tas pozitīvi ietekmē skābekļa apmaiņas procesus organismā, kā rezultātā palielinās vispārējā labsajūta un tiek iegūta papildu enerģija.

Atklājam dabas spēku kopā!