dabas-speks-everlab

Piedzīvo Latvijas dabas sniegto spēku ar everlab®!

Piedzīvo Latvijas dabas sniegto spēku ar everlab®!

Mēs lepojamies, ka mūsu produkti ir radīti, iedvesmojoties no Latvijas neizsmeļamās dabas. everlab® ir apņēmies izstrādāt inovatīvus, ekoloģiski ilgtspējīgus un cilvēka veselībai labvēlīgus produktus. Mūsu izstrādājumi ir veidoti, izmantojot tikai augstākās kvalitātes vietējās izejvielas, lai Tu varētu izbaudīt dabas bagātību tīrākajā formā.

Mūsu komandas sirds un dvēsele - pieredzējuši zinātnieki, tehnologi un ārsti - strādā ciešā sadarbībā ar tādiem nozares gigantiem kā Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava” un AS “Biolat”. Viņu 30 gadu ilgā pieredze ir mūsu produkta kvalitātes un inovāciju garantija.

Izvēlies everlab® - izvēlies produktus, kas cienī Latvijas dabu un veicina Tavu labklājību. Atklāj everlab® produktu līniju, kas papildina Tavu ikdienu ar Latvijas mežu un lauku spēku!

Piedzīvo, kā ho-fi® original atjauno Tavu enerģiju un uzlabo dzīves kvalitāti. Šis produkts ir veidots, lai atbalstītu Tavu organisma skābekļa apgādi, nodrošinot normālu vielmaiņu un nervu sistēmas funkciju. Tas ir īpaši izstrādāts, lai efektīvi uzsūktos kuņģa-zarnu traktā un mērķēti atjaunotu organismā bojātās šūnas.

ho-fi® original ir radīts, izmantojot novatoriskas tehnoloģijas no Latvijas vadošā mežzinātnes institūta "Silava". Mēs izmantojam hlorofilīnu, kas iegūts no Latvijas egļu (Picea abies) skujām, kas nodrošina produkta bioloģisko aktivitāti un spēju izvadīt toksīnus no organisma. Tas ir ideāls izvēlei, ja:

  • Jūties garīgi un fiziski izsīkusi;
  • Pēc ilgstošas slimošanas ir nepieciešams atjaunot imunitāti;
  • Jūti disbalansu savā ķermeņa un prāta attiecībās.

Izmanto ho-fi® original kā ikdienas atbalstu veselībai vai kā profilaktisku līdzekli, lai saglabātu savu labklājību. Šis produkts ir ideāls piemērs tam, kā everlab® apvieno tradīcijas un inovācijas, lai radītu kaut ko īpašu tikai Tev. Izvēlies everlab® un sajūti, kā Latvijas dabas spēks atdzīvina Tevi katru dienu!

Hlorofilīns ir hlorofila atvasinājums Na+ hlorofilīns, kas tiek plaši pētīts medicīnā un veselības aprūpē, tā unikālās iedarbības rezultātā spēj uzlabot kopējo cilvēka veselību un stiprināt imunitāti.

Jaunākās Atziņas par Hlorofilīnu:

  • Antioxidantu Īpašības: Hlorofilīns ir pazīstams ar spēcīgām antioksidantu īpašībām, kas palīdz neitralizēt brīvos radikāļus organismā. Šī spēja ir būtiska, jo brīvie radikāļi var izraisīt šūnu bojājumus un paātrināt novecošanās procesus.
  • Imunitātes Stiprināšana: Pētījumi ir parādījuši, ka hlorofilīns var veicināt balto asinsķermenīšu darbību, kas ir svarīga imūnsistēmas reakcijai pret infekcijām un slimībām. Tāpēc to bieži izmanto kā atbalstu imunitātes stiprināšanai pēc ilgstošām vai smagām slimībām.
  • Detoksikācija: Tā kā hlorofilīns palīdz izvadīt toksīnus no organisma, tas ir noderīgs noguruma mazināšanai, jo toksīni var ietekmēt enerģijas līmeni un vispārējo labsajūtu.

Praktiskais Pielietojums: Hlorofilīna pielietojums ir daudzveidīgs, sākot no diētiskajiem papildinājumiem līdz terapeitiskiem līdzekļiem:

  • Diētiskie Papildinājumi: Bieži tiek lietots kā uztura bagātinātājs ekstrakta-šķidruma formā, lai uzlabotu kopējo veselību un enerģijas līmeni.
  • Ādas Kopšanas Produkti: Tā antioksidantu īpašību dēļ hlorofilīnu izmanto arī ādas kopšanas produktos, piemēram, ziedēs un losjonos, lai mazinātu iekaisumu un veicinātu brūču dzīšanu.

Pētījumu Dati: Lielākā daļa pētījumu par hlorofilīnu ir veikti laboratorijas apstākļos vai ar dzīvniekiem, bet arī cilvēku pētījumi ir parādījuši pozitīvus rezultātus. Piemēram, klīniskās studijas ir apliecinājušas, ka regulāra hlorofilīna lietošana var uzlabot ķermeņa spēju atjaunoties pēc slimībām, tādējādi palīdzot atgūt enerģiju un stiprināt imunitāti.

Nobeigumā, hlorofilīns ir solīgs dabiskais savienojums, kas var sniegt būtisku atbalstu veselības uzlabošanai, īpaši pēc smagām slimībām un noguruma periodiem. Tā ieguvumi padara to par vērtīgu papildinājumu daudzu cilvēku ikdienas uzturā.