Aktivizē imunitāti un organisma aizsargspējas.

Poliprenols D3 ORIGINAL+

Poliprenols® D3 Original eļļā sastāvā ietilpst unikāls no dabas vielām iegūts savienojums – egles skuju poliprenolu koncentrāts.

Poliprenolu koncentrāts iegūts no Latvijas Parastās egles (Picea abies) skujām, izmantojot unikālu, saudzīgu un rūpīgi izstrādātu tehnoloģiju Latvijas vadošajā mežzinātnes institūtā “Silava” un piešķirot tiem unikālas un dziedinošas īpašības.

Poliprenols ir līdzīgs vitamīniem, ar kuriem var aizvietot dolihilfosfāta deficītu organismā.

Slimības, kas varētu būt saistītas ar dolihilfosfata deficītu un kuru ārstēšanā palīdz poliprenols, ir onkoloģiskas saslimšanas, izkaisītā skleroze, alerģija un astma, neauglība, hepatīts C.

Atcerieties, ka uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

20ml

 • Sastāvs

  Rapšu eļļa, Latvijas Parastās egles (Picea abies) poliprenolu koncentrāts, dabīgas izcelsmes D3 vitamīns (holekalciferols, iegūts no lanolīna).

  Dabīgas izcelsmes D3 vitamīns ar optimālu uzsūkšanos. D3 vitamīns veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, palīdz uzturēt normālu kaulu darbību, zobu un muskuļu veselību, veicina normālu imūnsistēmas darbību, ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

 • Lietošana

  • Lietot kursa veidā līdz 2 mēnešiem, 2x gadā.
  • Ieteicamā dienas deva: 0.5ml (16 pilieni), pieaugušajiem lietot 1 x dienā 1 stundu pirms ēšanas, tukšā dūšā.
  • Pirms lietošanas sakratīt. Lietot, lai uzlabotu imūnsistēmas darbību. Nav paredzēts grūtniecēm un krūts barošanas laikā.

  Glabāt bērniem nepieejamā vietā, istabas temperatūrā, sargāt no tiešiem saules stariem. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

 • Ražotājs

  Ražots AS Biolat Latvijā pēc SIA „everlab” pasūtījuma.

 • Papildus informācija

  Reģistrācijas numurs PVD: 14221
  EAN svītrkods: 4751008810417

  INFO: https://www.everlab.lv/pages/silvasept-immuno
  https://registri.pvd.gov.lv/ub/dati?name=silvasept+immuno