Silva spray


Izsmidzināms līdzeklis kakla sāpju, aizsmakuma un rīkli kairinoša klepus novēršanai.

FARINGOSIL PRO ar Silbiol® ir uztura bagātinātājs jaunā formā.

Sastāvā esošās dabas vielas palīdz uzturēt elpceļu veselību.

Mūsu uztura bagātinātāja sastāvā ietilpst no dabas vielām iegūti savienojumi - egles skuju ekstrakts Silbiol®.

Islandes ķērpis nomierinoši un patīkami iedarbojas uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm, aizsargā mutes un rīkles gļotādu. Kliņģerīte novērš kņudēšanu kaklā. Smiltsērkšķis veicina elpceļu gļotādas funkciju atjaunošanos.

Izsmidzināmā forma ļauj produktā esošajām dabīgajām augu eļļām vienmērīgi nonākt rīklē un ātrāk uzsūkties organismā.

FARINGOSIL PRO unikālā formula ar Silbiol® radīta Latvijā. FARINGOSIL PRO ar Silbol® paredzēts lietot rudens, ziemas un pavasara sezonās.


Sastāvs: Rapšu eļļa, olīveļļa, Islandes ķērpja (Cetraria islandica) lapoņa ekstrakts, smiltsērkšķu (Hippophae rhamnoides) ogu eļļa, glicerīns (mitrumuzturētājs), klinģerītes (Calendula officinalis) ziedu eļļa, parastās egles (Picea abies) skuju ekstrakts “Silbiol®”.

Lietošana:

Pirms lietošanas sakratiet pudelīti, atlokiet uzgali un ievietojiet to mutē. Izsmidziniet vienu pūtienu trīs reizes dienā.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot, ja ir alerģiska reakcija pret kādu no produkta sastāvdaļām. Nav paredzēts bērniem, kas nav sasnieguši 12 gadu vecumu, kā arī grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.