Izjūti dabas spēku kopā ar everlab®!

Silvasept® original

Sniedz aizsardzību pret vīrusiem un baktērijām. Pateicoties savam unikālajam sastāvam, Silvasept® original ar Silbiol® izmanto Latvijas mežu dziedinošo spēku, lai Tev palīdzētu. Atvieglo un nomierina iekaisušu kaklu!

Nenovērtējama aizsardzība šajos tik nemierīgajos laikos, kad slimības uzglūn teju no katra stūra, Silbiol® pa spēkam ir būt neiecietīgam pret vīrusiem un baktērijām, bet saudzīgam pret Tavu organismu!

Pārbaudīts, ka saaukstēšanās gadījumos tas sniedz organismam nepieciešamo aizsardzību, lai uzvarētu cīņā ar vīrusiem un baktērijām. Pierādīta antivirāla iedarbība pret gripas, rino, korono un adenovīrusiem. Tam ir arī antibakteriāla iedarbība. Ne mazāk svarīgi - mazina arī saslimšanas iespēju un atvieglo slimības gaitu un ilgumu. Vienlaikus, aptur arī sekundārās infekcijas izplatīšanos pie augšējo elpceļu vīrusa saslimšanām. Savu efektivitāti pierādījis īpaši kakla iekaisumu gadījumos.

Silvasept® original

Sastāvs:

Silvasept® original ar Silbiol® ražots no Latvijas ekosistēmā, dabā iegūtām izejvielām.

Unikālā sastāvdaļa - Silbiol®, pati par sevi ir bioloģiski aktīvu vielu komplekss, ekstraģēts no Latvijas egles (Picea abies) skuju zalena, kura galvenā bioloģiski aktīvā viela ir epimanools. Iegūts, izmantojot unikālu, saudzīgu un rūpīgi izstrādātu tehnoloģiju Latvijas vadošajā mežzinātnes institūtā “Silava”.

Lietošana:

Ieteicams lietot saaukstēšanās periodā.

Ieteicamā dienas deva:

  • Pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 3 gadiem - 5 karameles dienā.
  • Sastāvs dienas devā: cukurs, glikozes sīrups, Parastās egles (Picea abies) skuju ekstrakts
  • Silbiol® (0,210 g), citronskābe (E330).
  • Nepārsniedz ieteicamo diennakts devu.
  • Uztura bagātinātājs neizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
  • Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Iepakojumā - 20 karameles.