Miers un aizsardzība iekaisušam kaklam!

Silvasept® STRONG

Aizsargā un nomierina

Karameles Silvasept® STRONG ar Silbiol® (20 gab), pateicoties savam unikālajam sastāvam ar Islandes ķērpja ekstraktu + Acerolu + Medu, palīdz justies veselam un stipram visa gada garumā. Pierādīta iedarbība aizsardzībai no īpaši kakla iekaisumiem. Nomierina un mīkstina iekaisušo mutes un rīkles gļotādu, veicina normālu elpošanas sistēmas darbību. Veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību. Palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Ieteicams lietot saaukstēšanās gadījumā, efektīvi palīdz atvieglot saslimšanas gaitu un mazināt tās ilgumu. Darbojas arī kā profilaktisks līdzeklis pret vīrusiem gripas un saaukstēšanās epidēmijas laikā.

Silbiol® ir iegūts no Latvijas Parastās egles (Picea abies) skujām, izmantojot unikālu,saudzīgu un rūpīgi izstrādātu tehnoloģiju Latvijas vadošajā mežzinātnes institūtā“Silava”.

Nenovērtējama aizsardzība šajos tik nemierīgajos laikos, kad slimības uzglūn teju no katra stūra, Silbiol® pa spēkam ir būt neiecietīgam pret vīrusiem un baktērijām, bet saudzīgam pret Tavu organismu!

Pārbaudīts, ka saaukstēšanās gadījumos tas sniedz organismam nepieciešamo aizsardzību, lai uzvarētu cīņā ar vīrusiem un baktērijām. Pierādīta antivirāla iedarbība pret gripas, rino, korono un adenovīrusiem. Tam ir arī antibakteriāla iedarbība. Ne mazāk svarīgi - mazina arī saslimšanas iespēju un atvieglo slimības gaitu un ilgumu. Vienlaikus, aptur arī sekundārās infekcijas izplatīšanos pie augšējo elpceļu vīrusa saslimšanām. Savu efektivitāti pierādījis īpaši kakla iekaisumu gadījumos.

 • Sastāvs

  cukurs, glikozes sīrups, dabīgs standartizēts bišu medus pulveris (1,05g), standartizēts acerolas (Malpighia glabra) pulveris, kas satur 17% C vitamīna (0,525g ar 90mg C vitamīna (112%*)), parastās egles (Picea abies) skuju ekstrakts Silbiol® (0,105 g), Islandes ķērpja ekstrakts (0,105g), karmīni (E120). NRV* - uzturvielu atsauces vērtība

 • Lietošana

  Ieteicamā dienas deva, pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 6 gadiem, 5
  karameles dienā.
  Ieteicams lietot saaukstēšanās un elpceļu saslimšanu periodā.

 • Ražotājs

  Ražots AS Biolat Latvijā pēc SIA „everlab” pasūtījuma.

 • Papildus informācija

  Reģistrācijas numurs PVD: 14266
  EAN svītrkods: 4751008810424

  INFO: https://www.everlab.lv/pages/silvasept-strong
  https://registri.pvd.gov.lv/ub/dati?name=silvasept+strong

Silvasept STRONG®

ar Silbiol®

Silvasept® STRONG

Ar Islandes ķērpja ekstraktu, Acerolu, Medu

 • Islandes ķērpis nomierinoši un patīkami iedarbojas uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm, aizsargā mutes un rīkles gļotādu.
 • Nomierina balss saites, mazina aizsmakumu un diskomfortu.
 • Dabīgs C vitamīns no acerolas, veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu un palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību.
 • Palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

Silbiol® - egles skuju ekstrakts ir iegūts no Latvijas Parastās egles (Picea abies) skujām, izmantojot unikālu, saudzīgu un rūpīgi izstrādātu tehnoloģiju

Latvijas vadošajā mežzinātnes institūtā “Silava”.

 • Devas

  Ieteicamā dienas deva, pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 6 gadiem, 5 karameles dienā

 • Lietošanas noteikumi:

  Ieteicams lietot saaukstēšanās un elpceļu saslimšanu periodā.

 • Sastāvs dienas devā

  cukurs, glikozes sīrups, dabīgs standartizēts bišu medus pulveris (1,05g), standartizēts acerolas (Malpighia glabra) pulveris, kas satur 17% C vitamīna (0,525g ar 90mg C vitamīna (112%*)), parastās egles (Picea abies) skuju ekstrakts Silbiol® (0,105 g), Islandes ķērpja ekstrakts (0,105g), karmīni (E120).
  NRV* - uzturvielu atsauces vērtība

 • Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

  Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Sargāt no gaismas.

Ražots: ES pēc SIA everlab pasūtījuma

Izplatītājs: SIA everlab, Alberta iela 12-2, Rīga, LV – 1010, Latvija